Şimdi Ara02129091646
0212 909 16 46 24/7 iletişim

Hizmetlerimiz

Bakırköy temizlik şirketi olarak faaliyet alanlarımız konusunda kısaca bilgi vermek gerekir ise, bizler temizlik şirketi olarak konumuzla ilgili her problemin çözümü için uğraş vermekteyiz. Temizlik alanında olaşan her talep için gerçekçi ve profesyonel çözümlerimiz vardır ve bu çözümleri geliştirme konusunda gerekli adımları da atmaktayız.

Temizlik Hizmet kategorilerimiz şunlardır;

Eşyalı – Boş – İnşaat ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Bu temizlik hizmetinde evin durumuna göre çalışma şekilde değişmektedir. Genel olarak dolu evler için tek personel diğer durumlar için ise en az 2 personel ile hizmet vermekteyiz. Personel sayısı evin metre karesine göre farklılık göstermektedir.

Ofis – Büro Temizliği

Ofis ve benzeri iş yerlerinin temizliği genel olarak inşaat sonrası yani açılış sonrasında yapılan temizlikle başlar ve periyodik olarak temizlik çalışması şeklinde devam eder. Haftalık, 15 günde ve ayda olmak üzere seçenekleri mevcuttur. Ofis temizliğinde personellerimiz sabit personel olarak hizmet vermekte olup talep edilmesi durumunda değiştirile bilmektedir.

Okul – Otel – Dershane – Hastahane – Banka – Mağaza Temizliği

Sabit personel temini hizmetimizin en çok talep gördüğü temizlik hizmetleridir. Bu hizmetlerde genel olarak tam zamanlı yada yarı zamanlı hizmet seçeneklerimiz vardır. Bu hizmetlerimizde ki personellerimiz alanında yeterli tecrübeye sahiptir. Sözleşmeli temizlik personel talepleri karşılanacaktır.

Plaza – Fabrika – Site Temizliği

Bu tür temizlik talepleri en çok zorlanılan ve geniş bir çalışma alanına sahip olan yerlerdir. Profesyonel ve işinin ehli personel yapımız ile gerekli olan kurumsal anlayışı bir arayarak getirerek garantili çalışma sunmaktayız.

Bu hizmetlerimiz yanında merdiven temizliği, dış cephe temizliği, çatı temizliği, su baskını temizliği, depo ve bodrum temizliği hizmetlerimizde aktiftir. Detaylı bilgi, ücretsiz keşif için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşa bilirsiniz.

Bakırköy Temizlik Hizmet Bilgileri

Bakırköy Temizlik Hizmet Bilgileri