Bakırköy Dershane Temizliği

bakirkoy-dershane-temizligi

Çocuklarımızın günün tamamına yakın süresini harcadığı okul ve dershane temizliği büyük önem taşır. Toplu yaşam alanı olan okul, dershane, kreş, kolej, yurtlar,fakülte binaları gibi eğitim yerlerinin temizlik ve hijyen hizmetini uzman kadromuzla vermekteyiz.

Çocukların sağlığını tehdit eden bakteri ve mikroplardan arındırarak, düzenli ve sağlıklı bir eğitim sürecine katkıda bulunan şirketimiz, Bakırköy dershane temizliği’nde eğitimli ekibiyle hizmet vermektedir. Çocukların ders gördüğü zamanlarda koridorlar paspaslanarak kaymamaları için kurulanır. Tuvalet ve lavabolar günlük olarak ovulur, çamaşır suyu ile yıkanır ve durulanır. Her bölgenin temizlik ve temizlik malzemeleri ayrı ayrı olarak uygulanır. Temizlik esnasında personel kendi sağlığını koruma açısından eldiven, maske ve bone takarak çalışır.

Temizleme suları kirlendiği zaman değiştirilir. El temizleme sabunları sık sık kontrol edilir, doldurulur. Koridor, sınıf, spor salonları ve tüm idari birimlerin duvarları, kapıları, camları periyodik zamanlarda silinir. Çöpler, atık maddeler, her türlü materyal ve kirler okul içi ve bahçesinden arındırılır. Öğretmenler odası ve idari birimlerde halı döşemesi mevcutsa, vakumlu süpürge ile süpürülüp halı yıkama makineleri ile temizlenir. Masa, dolap, lamba ve çeşitli aletler nemli bir bezle silinir.Hava sirkülasyonu olması için sınıf ve odalar havalandırılır. Ahşap ve mermer döşemeli alanlar zarar vermeyen kimyasallarla temizlenir.Camlar, varsa perdeler düzenli olarak temizlenir, yıkanır ve her türlü kire karşı hijyen sağlanır.

Temizlik esnasında sessiz ve hızlı çalışılır.

Elemanlarımız bu konuda eğitilmiş, bilinçlen dirilmiştir. Sınıf temizliği her gün öğrencilerin evlere dağılımından sonra yapılır. Sınıflar, kaldırmadan süpürülür ve silinir. Yüksek alanların temizliği, özel temizlik araç ve gereçlerle yapılır. Geri de temizlenmemiş kirli bir alan bırakılmaz. Dikkatli ve titiz çalışılır. Temizlik için kullanılan kimyasal ve solüsyonların miktarı temizlenecek alanın risk durumuna göre ayarlanır. Öğrenci, veli ve okul idaresi memnuniyeti şirketimizce önem arz eder

Bakırköy dershane temizliği  konusun da çok daha özverili ve duyarlı olunması gerektiğinin farkındadır. Bakırköy temizlik şirketi; bakteri ve mikrop oluşumunu önleyecek, sağlığa zarar vermeyen kaliteli deterjan ve dezenfektanlarla temizlik ve hijyen sağlamaktadır.