Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama; Ev eşyaları, zamanla ilk günkü canlı görünümlerini yitirerek estetik özelliklerini kaybederler. Ne kadar özenli bir kullanım söz konusu olursa olsun, bunun önüne geçmek kaçınılmazdır. Bu durumun en büyük sebebi; kuşkusuz ev tozları ve kullanıma bağlı oluşan lekelerdir. Kimileri, koltuk üzerine bir örtü örterek bu olumsuz değişimin önüne geçmeye çalışır. Fakat üzerine serilen örtüler de oturma izlerini engellemeye yetmeyecektir.

Evlerde, bilinçsizce uygulanan yöntemler lekelerin daha da kötü bir duruma gelmesine sebep olabilir. Özellikle, kumaşa uygun olmayan müdahaleler sonucu aşınma ve yıpranma gibi durumlar kaçınılmaz olacaktır. Silinebilir kumaşlarla imal edilmiş ürünlerde de, silmeye bağlı deformasyonlar oluşmakta ve temizlik adına yapılan bu işlemler sonucu, geri dönüşümü olmayan zararlar verilebilmektedir. Marketlerde ev eşyaları için üretilmiş temizlik ürünleri mevcut. Fakat bunlardan birçoğu yüksek kimyasal içermesi bakımından sağlığa zararlı. Ayrıca her ürün için tek tip temizleyiciler, istenilen sonucu vermeyecektir.

Bakırköy Koltuk Yıkama Hizmeti

Bakırköy koltuk yıkama hizmeti, firmalar tarafından iki farklı şekilde verilmektedir. Bunlardan biri koltukların evinizden alınarak fabrikalara götürülmesiyle gerçekleştirilir. Diğer uygulama yöntemi ise yerinde koltuk temizleme hizmetidir. Her iki durumda da,profesyonel bir ekip ve teknolojinin elverdiği en üst düzey aletler kullanılmalıdır. Her oturma grubu farklı tip kumaşlardan imal edilmiş olabilir. Bu da temizlik aşamasında farklı yöntemlerin tercih edilmesini gerekli kılar. Hatta kullanılacak malzemelerin de (deterjan, anti-bakteriyel temizlik ürünleri vb.) kumaş dokusuna göre seçilmesi önemli bir detaydır. Bunlarla birlikte süreçte dikkat edilmesi gereken noktalar; yerinde koltuk yıkama hizmeti yapılacaksa çevreye zarar vermeden titiz bir çalışma yapılmalıdır. Zira, fabrikalarda yıkama gerçekleşecekse nakil işlemleri sırasında da koltukların deforme edilmeden geri teslim edilmesi esas alınmalıdır.

Bakırköy koltuk yıkama hizmeti Bakırköy Temizlik tarafından yerinde uygulanmaktadır. Böylece koltukların evden alınıp götürülmesi ve işlem bitiminde teslim edilmesi sürecinde zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Profesyonel bir yardım almadan, oturma gruplarının temizlenmesinde genellikle yüzeysel bir işlem uygulanmaktadır. Yüzeydeki leke ve kirler bir şekilde temizlene bilse bile, ulaşılamayan iç kısımlarda bakteriler yaşamaya devam edecektir. Daha derinlemesine bir hijyen sağlamayı mümkün kılan profesyonel makineler sayesinde, bu sorunla kolayca baş edilebilmektedir. Profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti aşamasında Bakırköy Temizlik Şirketi tarafından uygulanan adımlar, sırasıyla şu şekilde olmaktadır;

  • Öncelikle şirketimizi arayarak randevu oluşturabilirsiniz.
  • Evinize konusunda deneyimli bir ekip gönderilir.
  • Koltuk üzerindeki toz ve kırıntılar temizlenir.
  • Basınçlı ve şampuanlı su ile iç kısımlara kadar yıkama gerçekleştirilir.
  • 3 motorlu vakumlu cihazlarla su geri çekilir.
  • Kurutma işlemi yapılarak uygulama tamamlanır.

Tüm bu adımlar sonrasında müşterinin sonuçtan memnun kalması en dikkate değer husustur. Bakırköy Temizlik evlere, iş yerlerine, kurumlara, sitelere verdiği tüm iç ve dış mekan hizmetlerinde sonuç odaklı çalışmaktadır. Yenileme, temizlik, bakım ve dekorasyon başlıkları altında yapacağınız tüm hizmet alımlarında yüksek performans garantisi sunmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti

Bakırköy Yerinde koltuk yıkama, zamandan ve iş gücünden tasarruf sağlayan bir hizmettir. Ayrıca, nakil sırasında harcanacak zamanın kazanılmasını hedefleyen bir uygulamadır. Evlere gelerek temizlik işlemini gerçekleştiren ekip, kullanılacak aletler konusunda eğitimli ve hijyen standartlarına uygun, uzman personellerden oluşmalıdır.

Profesyonel bir temizlik işlemini mümkün kılan; basınç ve vakumlama yapan aletlerdir. Koltuktaki kumaş dokusuna zarar vermeden sterilize eden bu makineler sayesinde oturma gruplarınız hem daha canlı ve yeni bir görünüm kazanacak hem de bakteri ve mikroplardan arıtılarak sağlıklı bir ortam oluşturacaktır.