Bakırköy Boş Ev Temizliği

bakirkoy-bos-ev-temizligi

Ev temizliği hemen hemen her gün yaptığımız rutin işlerden biridir. Uzun süre temizlik görmemiş eviniz için Bakırköy temizlik şirketinden destek alabileceğiniz gibi; şirketimiz, uzman ve dinamik ekibinin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, boş durumdaki evinizin temizlik hizmetini de titizlik içinde yerine getirmektedir. Hız ve rekabet içinde olduğumuzun farkındalığıyla, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktan yükümlü olduğumuzun bilincini taşımaktayız.

Temizlik işleminde eleman sayısını mekanın büyüklüğüne göre belirlemekteyiz. Temizlik için kullanacağımız malzemelerin sağlığa zarar vermeyen, anlaşmalı olduğumuz marka ürünler olduğunun altını çizeriz. Anlaşma şekline göre malzemeli ve malzemesiz olarak hizmet vermekteyiz.

Boş Ev Nasıl Temizlenmelidir?

Temizliğe başlamadan evvel keşif yapılmalıdır. Evde yapılacak temizlik programı yapıldıktan sonra boş durumdaki evin daha evvel oturulup oturulmadığına bakılır. Daha önce oturulmuş ise, tadilat gereken yerler elden geçirilmelidir. Yeni bitmiş bir ev ise ilk önce inşaat pisliği temizlenmelidir. Boş evi temizlemek, eşyalı evi temizlemekten daha kolaydır.  Gerekli malzemelerimiz; bol su bolca deterjan, temizlik bezleri, vakumlu süpürge ve buhar makinesidir. Evin temizliğine tuvaletten başlanmalıdır, ihtiyaç duyulabileceğinden öncelik tuvalete verilmelidir. Tuvalet temizliği çamaşır suyuyla yapılmalıdır. Daha sonraki sıralamada camlar yer alır. Camlar temizlenirken yerler kirlenebileceğinden. Parke ve zemin temizliği en sona bırakılmalıdır. Zeminin temizliğine geçmeden önce, balkonlar hortum takılarak yıkanmalıdır. Hortum işinizi kolaylaştıracağından malzemelerinizin arasında bulunmalıdır. Balkon temizliğinden sonra duvarlar ve oda kapıları temizlenmelidir. Parke, laminant, seramik, mermer gibi sert zeminler buharla temizlenerek hijyen sağlanmalıdır.

Mutfak temizliği de detay  ve titizlik isteyen bölümlerden biridir. Mutfak dolapları, dolap kapıları deterjanla, dolap içleri sirkeli su ve ya deterjanlı su ile temizlenmelidir. Durulama işlemi atlanmamalı, mutlaka duru su ile silinmelidir. Dolap içlerinin kuruması için, kapaklar açık bırakılmalıdır. Evde ankastre varsa silinmeli, mutfak lavabosu ovulmalıdır.

Banyo temizliğine küvet ve duşa kabinden başlanmalıdır. Daha önce kullanılmış bir banyo ise, detaya girilmeli daha fazla ihtimam gösterilmelidir. Fayanslar iyice ovulmalı, mümkünse bol su ile durulanmalıdır.  Banyo zeminini de ovup yıkadıktan sonra, çek çek ile fazla suyu yer sifonuna çekilmelidir. Temizlik esnasında priz ve lambalar unutulmamalı, ıslak deterjanlı bez ile üzerinden geçilmelidir. Temizliğimizin finalini dış kapının temizlenmesiyle yapıyoruz. Dış kapıda özenle silinip kurulanır. Tüm temizlik işimizi bitirdikten sonra, pencereler açık bırakılarak havalandırması yapılmalıdır. Temizlik sonrası mekan nemli olacağından tüm iç oda kapıları, dolap kapakları, pencereler açık konumda teslim edilmelidir.

Bakırköy Boş Ev Temizliği konusunda kurumsal hizmet veren şirketler arasındayız. Bizlere iletişim sayfamızdan ulaşa bilirsiniz.

En etkili temizlik buharla yapılan temizliktir. Temizliğin yanı sıra hijyen konusunda titiz olan müşterilerimize buharla temizlik hizmeti vermekteyiz. Temizlik firması ile yapacağınız anlaşmanın önceliğini malzemeli firmaya vermeniz olmalıdır. Bakırköy temizlik şirketi olarak misyonumuz kalite, imzamız garantili hijyendir.  Kaliteli, hijyenik bir yaşam dileriz.