Bakırköy Ofis Temizliği

Ofis temizliği hizmeti en çok tercih edilen hizmet seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Bakırköy ofis temizliği şirketimiz bu konuda taleplerin karşılanması için gerekli olan alt yapıya önemi vermiş ve sorunsuz hizmet anlayışı ile çözümler sunmaktadır.

Bakırköy ilçemiz iş merkezlerinin en yoğun olduğu ilçeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle ofis temizliği talepleri en çok bu ilçede olmaktadır. Bunun bilincinde olan Bakırköy temizlik şirketimiz buna yönelik ekipler oluşturmuştur. Ve bu ekipler belirli bir program içerisinde periyodik olarak ofislerin temizliği yapmaktadır. Ofis temizliğinde gerekli olan malzemeler talep edilmesi durumunda şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Ofis temizliği hizmeti için bay ve bayan tercihleri şirketlere bırakılmış olup personellerimizin gerekli yasal sorumlulukları karşılanmaktadır.

Bakırköy Ofis temizliği hizmetinde hizmet akış diyagramı

  1. Öncelikle personelimiz ofise geldikten sonra ofis içerisindeki çöplerin toplanması yapılmaktadır.
  2. Bu işlem sonrasında ise ofisin çalışma durumuna göre toz alma çalışması gerçekleştirilir.
  3. Toz alma işlemi sonrasında wc ve mutfak temizliğine geçirilir.
  4. Daha sonrasında ofis camlarının temizliği çalışması başlar
  5. Son olarak ofis zemin temizliği yapılarak çalışma sonlandırılır.

Ofis temizliği hizmetlerinde birçok seçeneğimiz mevcuttur. Bu seçenekler siz ofis yöneticileri tarafından talep edilmesi durumunda sağlanacaktır.

Bakırköy Ofis temizlik Periyotları

  • Haftada 1 ayda 4 kez yapılan ofis temizliği
  • Haftada 2 ayda 8 kez yapılan ofis temizliği
  • 15 günde 1 ayda 2 kez yapılan ofis temizliği
  • Ayda 1 kez yapılan ofis temizliği

Genel olarak şuan çalıştığımız tüm ofis temizliklerinde ki çalışma periyotları bu şekildedir. Bunla birlikte siz müşterilerimize özel  periyotlarda oluşturula bilinmektedir.

Bakırköy temizlik şirketleri arasında ofis temizliği konusunda siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veren nadir şirketler arasındayız. Bizlere ulaşarak fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

Hizmet talepleri için bize ulaşın sayfasını inceleye bilirsiniz.