Bakırköy Villa Temizliği

bakirkoy-villa-temizligi

Villa temizliği hizmeti, ev temizliği hizmetleri arasında en çok zorlanılan temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Çünkü temizlenecek alanın çok büyük olması ve çoklu kat dan oluşması temizlik hizmetin de zorlu bir çalışma gereksinimini ortaya koymaktadır. Bakırköy villa temizliği talepleriniz için bizlere ulaşa bilirsiniz. Villa temizliği hizmetinde en az 3 personel ile hizmet verilmektedir. Bu sayı villanın büyüklüğüne göre 12 personele kadar çıka bilmektedir.

Villa temizliği hizmetimizde genel olarak bir personel sorumlumuz eşliğinde çalışmalar yapılmaktadır. Personel sorumlusunun yönlendirmeleri ile villa temizliği hizmeti belirli bir koordinasyon içerisinde yapılmaktadır. Villa temizliğinde, inşaat sonrası, tadilat sonrası, bahar temizliği, rutin temizlik gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Bu seçeneklere göre temizlik malzemeleri ve personel sayıları belirlenmektedir.

Bakırköy temizlik şirketi olarak villa temizliği hizmetinde birçok referans temizliğimiz mevcuttur. Bu nedenle temizlik taleplerinizde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak için gerek tecrübeli gerek yetenekli personellerimiz ile hizmetinizde olacağız.

Bakırköy Villa Temizliği Hizmet Adımları

Bizlerle telefon ile iletişime geçtikten sonra eğer ki keyif yapılması gerekiyor ise keşif yapılmaktadır. Buna gerek kalmadığı durumlarda ise telefon üzerinden fiyat bilgisi verilecektir. Kabul görünmesi halinde belirlenen gün içerisinde ekiplerimiz hizmet adresine gelecektir. Personel sorumlumuz gerekli olan incelemeleri yaparak bir çalışma programı hazırlamaktadır. Yapılan hazırlık ve programa göre personel görev tanımlamaları yapılarak temizlik çalışması başlatılmaktadır. Ün içerisinde personel sorumlusu gerekli kontrollerini yaparak iş bitimine yakın bir zamanda ev sahibi tarafından kontrol edilmesini istemektedir. Villa temizliği incelemeleri sonrasında eğer ki eksik olan bölümler var ise tekrardan temizleme işlemi yapılır ve ev sahibinin onayı sonrasında hizmet sonlandırılmaktadır.

Bakırköy villa temizliği hizmetimizde memnuniyet garanti ile çalışma yapmakta olup bizlerle çalışmak için iletişim bölümündeki numaralarımızdan istediğiniz an itibari ile şirketimize ulaşa bilirsiniz. Bakirkoytemizliksirketi.com resmi web site adresimizdir.