Bakırköy Okul Temizliği

bakirkoy-okul-temizligi

Bakırköy ilçemizde özel okulların sayısı oldukça fazladır ve bu nedenle temizlik şirketlerine olan talepte oldukça fazla olmaktadır. Bakırköy temizlik şirketi olarak bu taleplerin farkında olan okul temizliği kategorisini de hizmetleri arasına almıştır. Özellikle okulların ilk açılışları esnasında yanı inşaat sonrası ve tadilat sonrası okul temizliği konusunda birçok referans kazanmıştır.

Bakırköy okul temizliği hizmetimiz içerisinde okulların günlük, haftalık ve aylık periyodik temizlikleri yer almaktadır. Aynı zamanda temizlik personeli temini konusunda da okullarımız ile ortak çalışmalar yapmaktayız. Tam zamanlı olarak şirketimiz tarafından deneyimli temizlik personelleri temin edilerek okullarda hizmet vermesi sağlanmaktadır.

Okul Temizliğinde Hizmet Adımları ve Detayları

Bakırköy okul temizliği hizmetini aşağıdaki uygulamaları yerine getirerek sonuçlandırmaktayız.

  1. Okul temizliğinde önceliğimiz sınıfların temizlenmesidir. Okul içerisindeki tüm sınıflar önce toz alınması sonrasında ise zeminlerin silinmesi işlemi yapılmaktadır. Sıraların, Tahtanın, Sınıf pencerelerinin, Öğretmen masası temizlenir.
  2. Okul koridorlarının temizlenmesi işlemi de bir o kadar önemlidir. Gün boyu yüzlerce çocuğun koşup pislettiği koridorlar önce süpürülür sonrasında ise temiz modların yardımı ile tamamen silinir.
  3. Okul tuvaletleri hijyen ve sağlık açısından en çok dikkat edilmesi gereken temizlik bölümlerini oluşturmaktadır. Özellikle salgın hastalıkların önüne geçmek için bu çalışma özel kimyasalların kullanımı ile gerçekleştirilir.
  4. Müdür, Müdür yardımcıları, Öğretmen ve diğer memurların odalarının temizlenmesi hizmetimizde mevcuttur.

Periyodik veya tam zamanlı okul temizliği hizmetlerimizde önceliklerimiz bu şekildedir. Okul temizliği hizmetini tamamlarken eksik yerlerinin kalmaması amacı ile belirli bir program ve yönetici eşliğin de hizmet verilmektedir.

Bakırköy temizlik şirketi olarak özel okulları, devlet okulları, dershaneler, etüt merkezleri ,kolejler gibi öğrenci topluluklarının eğitim aldığı kurumlarda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bizleri arayarak ücretsiz expersiz talebinde buluna bilirsiniz. Yetkili personellerimiz sizleri ziyaret ederek gerekli keşifleri yapacak ve sizler için en uygun ücretlendirme ile hizmet teklifi oluşturacaktır.