Bakırköy Site Temizliği

Temizlik şirketlerinin sağladığı birçok temizlik seçeneği mevcuttur. Bu temizlik seçeneklerinden bir tanesi de site temizliği hizmetidir. Bu hizmet ile bir ya da birkaç bloktan oluşan sitelerin tüm temizlik talepleri karşılanmaktadır. Bakırköy temizlik şirketi olarak bu talepleri İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel ve kurumsal alt yapı ile gerçekleştirmekteyiz. Site temizliği konusunda talep edilen hizmetler ve bizlerin sağlamış olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgileri sizlerde paylaşmak istiyorum.

Bakırköy Site Temizliğinde Talep Edilen ve yapılan hizmetler

Bu talepleri siz değerli müşterilerimize maddeler halinde listeleme yöntemi ile anlatmak istiyoruz.

  1. Apartman içlerinin merdiven temizliği.
  2. Apartman içlerinin asansör, su saatleri, doğalgaz saatleri, merdiven korkulukları, ortak kullanım da yer alan pencereler ve apartman kapılarının temizlenmesi.
  3. Açık ve kapalı otoparkların temizlenmesi.
  4. Ortak kullanım alanları içerisinde olan bahçelerin, çocuk parklarının mıntıka temizliğinin yapılması.
  5. Bahçe düzenlemesinin yapılması. Bu amaç ile bahçivanlık hizmeti.
  6. Talep edilmesi durumunda belirli dönemlerde site içerisinde ilaçlama hizmetinin verilmesi.

Site temizliğinde en çok talep edilen ve şirketimiz tarafından sağlanan hizmetler bu şekildedir. Bakırköy site temizliği şirketi olarak hizmetlerimiz genel olarak haftada 1 olacak şekilde yapmaktayız. Hizmet esnasında gerekli olan tüm ekipmanlar şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Site yönetiminden talep edilen sadece su olmaktadır. Gerekli olan su site içerisindeki ortak kullanımdan veya site sakinleri tarafından karşılanmaktadır.

Site temizliği hizmetimiz tamamen sözleşmeli olarak yapılmakta olan ödemeler her ayın ilk haftası fatura karşılığı şirket hesabımıza site yönetimince yatırılması istenmektedir.

Bakırköy site temizliği hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizler için olmazsa olmazlarımız arasındadır. Ve buna yönelik hizmetlerimizi gerçekleştirirken kaliteden asla ödün vermeyerek hizmeti olması gereken en mükemmel şekilde tamamlamaktayız. Bakırköy temizlik şirketi ile sizde uzun yıllar site temizliği konusunda çözüm bulmuş olacaksınız. Bizlere istediğiniz her saat aralığında ulaşarak bilgi alabilir ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.