Bakırköy Plaza Temizliği

bakirkoy-plaza-temizligi

Bakırköy temizlik şirketi olarak hizmet ağımızı geliştirmeye devam etmekteyiz. Bu yönde yaptığımız çalışmalarımız arasına plaza temizliğini de dahil ettik. Bakırköy plaza temizliği hizmetimiz çok yönlü çalışmalar içermektedir. Hizmet detaylarımız bölümünde bu çalışmalar konusunda detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

Bakırköy ilçemiz iş merkezlerinin yoğun olması nedeni ile plaza temizliği konusunda talepler özellikle yaz aylarında oldukça artmaktadır. Bu talebi gören Bakırköy temizlik şirketimiz hizmetleri arasına bu hizmeti de almaya karar vermiştir.

Plaza Temizliği Hizmet Detayları
Plaza temizliğinde iç temizlik, çevre temizliği ve dış cephe temizliği şeklinde bölümler mevcuttur. İç temizlik denildiğinde ortak kullanım alanları olan asansörler, merdivenler, zeminler şeklindedir. Çevre temizliği dendiğinde ise plaza çevresinde ki ortak kullanım alanlarının genel temizlik işlemleri yapılmaktadır. Dış cephe temizliği hizmeti ise plazanın durumuna göre belirlenecek yöntemlerle temizlenmektedir. Bu çalışmalarımız periyodik olarak yapıla bilmektedir. Taleplere göre en uygun çalışma şekli belirlenecektir. Aynı zamanda plaza iç temizliği için sabit personel desteğimizden faydalana bilirsiniz. Bu çalışmada şirketimize bağlı olan ve tüm yasal sorumluluklarının şirketimiz üzerinde olduğu ekiplerimiz tam zamanla olarak görevlendirilecektir.

Bakırköy temizlik şirketi olarak yapmış olduğumuz tüm temizlik çalışmalarında memnuniyet garantisi ile hareket etmekteyiz. Personellerimiz ve ekipmanlarımız bu yönde geliştirilmektedir.

Plaza temizliği için bizlere mail ve telefon ile ulaşa bilirsiniz. Detaylı bilgiler iletişim sayfamızda yer almaktadır. Aynı zamanda referanslarımızı da inceleye bilirsiniz.