Bakırköy Temizlikçi

bakirkoy-temizlikci

Bakırköy ilçesinde oturuyor ve gündelikçi bayan personel talepleriniz oluyor ise sizlere tecrübeli personel desteği vermekteyiz. Bakırköy Temizlikçi hizmetlerimiz genel olarak 1+0, 2+1, 3+1 şeklinde dolu evler için geçerli olmaktadır. Yönlendirdiğimiz personeller uzun yıllar ev temizliği konusunda çalışmaktadırlar.

Bakırköy Temizlikçi Sık Sorulan Sorular

Birçok müşterimiz bizleri aradığında genel olarak sordukları soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Aklınıza takılan ve burada yer almayan sorular için bizleri araya bilirsiniz.

Hangi Saatler Aralığında Çalışmalar Yapılmaktadır?
Genel olarak personellerimiz yolun durumuna yani trafiğe göre 9:00 – 9.30 saatleri arasında giriş yaparlar 17:30 – 18:00 saatleri arasında da hizmet sonlandırılır.

Temizlik Hizmetinde Mesai Var mıdır?
Mesai kalınma süreci tamamen personelimize bağlı bir durumdur. Bu nedenle hizmet veren personel mesai için uygun ise gerekli mesai ücreti konuşulup çalışma yapıla bilinmektedir. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki mesai hizmeti mecburu değildir ve uygun olunursa yapıla bilinir.

Gündelik Temizlikte Ütü Hizmeti Var mıdır?
Mesai saatleri içerisinde talep edilmesi durumunda ütü yapmak hizmetler içerisinde yer almaktadır.

Temizlik Personeli Neler yapmaktadır?
Bu konuda bizler sizlere şu öneride bulunuyoruz. Sonuç itibari ile bir personelin gün içerisinde yapa bilecekleri sınırlıdır. Bu nedenle temizlikçi personelimiz sabah geldiğinde beraber bir program çıkartın ve bu programda önceliklerinizi ön sıralara koyunuz. Sonuç itibari ile bu şekilde yapılan bir çalışma sonrasında talep etmiş olduğunuz hizmetler doğru ve sorunsuz bir şekilde çözülmüş olacaktır. Ama bir çok müşterimiz böyle yapmak yerine her şeyi yaptırmak istiyorlar. Ama sonuç olarak mesai saatleri içerisinde yapılacak sınırlı iş olması nedeni ile önemsenilen işler yapılamaya biliyor.

Temizlik Personeli Ve Cam Silme İşlemi Nasıl Olmaktadır?
Cam silme konusu iş sağlığı ve güvenliği açısından en çok hassas olan konulardan bir tanesidir. Bu nedenle camlar personellerimiz tarafından silinecektir. Ancak tehlikeli olabilecek durumlar da özellikle kolun ulaşması oldukça zor olan bölümlerde uzatmalar ile silinme yönteminin seçilmesini önermekteyiz ve bu konuda siz değerli müşterilerimizin de hassas davranmalarını beklemekteyiz.

Bakırköy Temizlikçi hizmetlerimiz konusunda detaylara kısaca değindik. Talep etmeniz durumunda bir gün öncesinden telefon ile arayarak personel ihtiyaçlarınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Bakırköy Temizlik Şirketleri arasında gündelikçi hizmetinde detaylı ve müşteri memnuniyetine gerektiği önemi veren nadir şirketler arasında olduğumuzu net olarak söyleye biliriz.