Bakırköy Dış Cephe Temizliği

bakirkoy-dis-cephe-temizligi

Bakırköy halkının hizmetine açılan şirketimiz, her türlü temizlik hizmetini vermektedir. Şirketimizde güven ve kalite bulacağınızın garantisini vermekteyiz. Temizlik denince aklınıza ne geliyorsa, ev, boş ev temizliği , ofis, dış cephe, yangın sonrası, su basması, inşaat vb… Yeter ki temizlenmesi gereken mekan veya eşya olsun. Temizlik ve kirden arındırmak bizim işimiz. İşimizi büyük bir titizlik ve özen içinde yapmaktayız. Mesleki tecrübemizi bıraktığımız imajımızla geliştirmekteyiz.

Bakırköy Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Mekanların dış cepheleri zaman içinde dış etkenlerden dolayı kirlenir.Yağmur, rüzgar, güneş, araba egzozları, soba, kalorifer, doğal gaz gibi yakıtların ve daha sayamadığımız etmenlerin yarattığı is ve kirler çevreyi kirlettiği gibi binaların dış cephelerinde de katmanlar oluşturur. Oluşan bu katmanların temizlenmesi, görüntü kirliliğinin engellenmesi için uzman kadromuzla hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yıpranmış, kirlenmiş dış cephenizin temizlik ve bakım işlerini üstlenerek, çevrenize ve yaşadığınız bölgeye estetik katarak, Bakırköy ilçesine değer ve güzellik kazandırmanın gururunu yaşarız.

Bakırköy Dış cephe temizliği doğru ve uygun malzemelerle yapıldığında, binanızın ömrü uzar. Ayrıca binanızın değerine değer katar. Dış cephe temizliğinin bazı püf noktaları vardır. Tüm bu püf noktaları çok iyi analiz ederek uygulayan Bakırköy Temizlik Şirketi, binanın bulunduğu yere ve özelliklerine göre oluşan katman ve kirlerin temizlemekle kalmayıp,  kirlerin tamamen arınmasını ve binanın yeni inşa edilmiş görünümü vermek için emek harcar. Bina yüzeyinde kirlenmeyi sağlayan zerre ve faktörlerin iyi tespit edilip, doğru kimyasallarla temizlenmesi gerekir. Çok uzun zaman önce kirlenen bina yüzeyi temizlik işleminden geçmemiş ise kirler yüzeye iyice tutunur sertleşir. Sertleşen bu yüzeyler zaman geçtikçe taşlaşmaya başlar. Kir çeşitleri bina yüzeyinde ürer. Bu gibi durumlarda, öncelikle binanın yüzeyine fiziki müdahale gerekebilir. Ancak bundan sonra kimyasal temizleme işlemi yapılır.

 Dış cephe temizliği binanın hangi özelliklerine göre yapılır?

  • Kir özelliklerine göre yapılan temizlik.
  • Cephenin kaplama malzemesinin cinsine göre yapılan temizlik
  • Zamana bağlı olarak yapılan temizlik ( Dış cephenin temizlenme süresi )

Tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak, binanız adeta yenilenir. Temizliği Bakırköy Temizlik Şirketinin profesyonel, eğitimli ve iş güvenliği sağlanmış ekibi tarafından yapılır.